Úvod Scénáře Spoilery Povídky Obrázky Různé OdkazyRozhovor s autorem alternativní 7.série

Epizoda 701 - Něco na té Joey je - upoutávka
ZANECHÁNI V PRACHU - Bývalí kluci Dawson (James Van Der Beek) a Pacey (Joshua Jackson) jsou šokováni, když se Joey (Katie Holmes) vrátí z Paříže s novým přítelem. Avšak "Pan dokonalý" není tím, čím se zdá být, a naši dva hrdinové budou muset odložit své spory stranou, pokud jí chtějí pomoci. Mezitím Audrey (Busy Phillips) upoutá pozornost záhadného cizince... který nebude dlouholetým fanouškům neznámý.

Epizoda 702 - Dívky se chtějí bavit - upoutávka
ZPĚT VE MĚSTĚ - Když se vrátí dlouho absentující Andie (Meredith Monroe), je odhodlána znovu zapadnout. Pozve Joey (Katie Holmes) a Audrey (Busy Phillips) na noční dámskou jízdu a díky přílišné zábavě se rychle octne v nebezpečí. Mezitím se Dawson (James Van Der Beek) a Pacey (Joshua Jackson) pokusí vyřešit svou situaci s bydlením a Dawson učiní svému kamarádovi nabídku, kterou nemůže odmítnout. Objeví se rovněž Jason Behr jako Chris Wolf.

Epizoda 703 - Dům zvířat - upoutávka
ČAS NA ZÁBAVU - Když se Dawson (James Van Der Beek) a Pacey (Joshua Jackson) nastěhují do starého domu Jen, rozhodnou se uspořádat na oslavu večírek. Ten se jim ovšem rychle vymkne z kontroly, když na něj Harley (Mika Boorem) pozve celou svou třídu. Dále hrají Katie Holmes, Meredith Monroe, Busy Phillips a Jason Behr.

Epizoda 704 - Tři jsou dav - upoutávka
LÁSKA BOLÍ - Pacey (Joshua Jackson) se musí rozhodnout, co skutečně chce, když se ukáže, že on a Dawson (James Van Der Beek) nemohou mít zájem o Joey (Katie Holmes) a zároveň udržet své přátelství. Mezitím Joey pocítí závan minulosti, když její bývalý projeví zájem o Harley (Mika Boorem). Dále hrají Meredith Monroe, Busy Phillips a Jason Behr.

Epizoda 705 - Objekt mé touhy - upoutávka
DEJA VU - Parta zažije známou situaci, když nešťastnou náhodou skončí přes noc zavření v knihovně. Napětí rychle postaví Dawsona (James Van Der Beek) a Paceyho (Joshua Jackson) proti sobě, přinutí Chrise (Jason Behr) odhalit své nejtemnější tajemství a učiní z Andie (Meredith Monroe) objekt sváru. Mezitím se profesor Hetson (Roger Howarth) obeznamuje s Capeside. Dále hrají Katie Holmes a Busy Phillips.

Epizoda 706 - Má dívka - upoutávka
MILUJE MĚ, NEMILUJE MĚ - Při práci na Dawsonově filmu Pacey (Joshua Jackson) začne cítit, že se v přítomnosti Andie (Meredith Monroe) vrací jeho staré city. Mezitím se začnou rozšiřovat drby, když slídivá studentka zjistí, že Dawson (James Van Der Beek) a Joey (Katie Holmes) spolu strávili platonickou noc. Dále hrají Busy Phillips a Jason Behr.

Epizoda 707 - Přeber si to - upoutávka
DOKTOR V DOMĚ - Andie (Meredith Monroe) je náhle uchvácena doktorem Andy Brownem (hostuje Treat Williams), který přijel do Bostonu, aby na Worthingtonu vedl seminář. To nevezme moc dobře Pacey (Joshua Jackson), který začne cítit palčivou žárlivost. Mezitím je Joey (Katie Holmes) přinucena čelit své minulosti, když do města přijede její otec. Dále hrají James Van Der Beek, Busy Phillips a Jason Behr.

Epizoda 708 - Trojúhelník - upoutávka
DVĚ DÍVKY A JEDEN KLUK- Pacey (Joshua Jackson) se ocitne v obtížné situaci, když o něj jak Andie (Meredith Monroe), tak Audrey (Busy Phillips) projeví obnovený zájem. Bez ohledu na Dawsonova (James Van Der Beek) varování se nemůže přinutit si mezi nimi vybrat... čehož by mohl nakonec litovat. Mezitím Joey (Katie Holmes) navštíví Capeside, kde ji čekají příjemné, ale i nepříjemné zprávy. Dále hrají Jason Behr a Dylan Neal.

Epizoda 709 - Joey - upoutávka
OBTÍŽNÁ VOLBA - Joey (Katie Holmes) se ocitne v nejpříjemné situaci, když se stane svědkem rozchodu Harley a Patricka. Nejvíce ji trápí, jak je to podobné tomu, co se stalo jí ve vztahu s Dawsonem (James Van Der Beek). Mezitím je Pacey (Joshua Jackson) nucen odvolat rande a věnovat se celonočnímu papírování. Dále hrají Meredith Monroe, Busy Phillips a Jason Behr.

Epizoda 710 - Capesideské Vánoce - upoutávka
DOMU NA SVÁTKY - Když všichni zamíří na svátky do Capeside, zažijí Vánoce, na které nikdy nezapomenou. Dawson (James Van Der Beek) a Joey (Katie Holmes) si připomínají minulé Vánoce, jen aby byli překvapeni Jen (hostuje Michelle Williams), která se objeví na zápraží. Mezitím Pacey (Joshua Jackson) zažije šok svého života, když zjistí, s kým jeho sestra (hostuje Sasha Alexander) chodí... což vede k nepříjemné rodinné večeři u Witterových. Ani Chris Wolfe (Jason Behr) nemá klidné Vánoce, když zjistí, že jeho rodiče odjeli na cesty a nechali jeho dospívající sestru doma samotnou. Dále hrají Meredith Monroe, Busy Phillips, Kerr Smith, Dylan Neal a nepočítaně dalších.

Epizoda 711 - Paceyho svět
ZÁMĚNA ÚLOH - Pacey (Joshua Jackson) se ocitne v zajetí představ, ve kterých jsou jeho a Dawsonův (James Van Der Beek) život prohozeny. Mezitím Dawson a Andie (Meredith Monroe) závodí s časem, aby se vrátili do Bostonu k Joey (Katie Holmes), ještě než hodiny na Silvestra odbijí půlnoc. Dále hrají Busy Phillips a Jason Behr.

Epizoda 712 - Na pokraji slávy
ODPOČINEK OD ŠKOLY - Dawson (James Van Der Beek) pozve partu na filmový festival Sundance, na kterém soutěží jeho film. Ale brzy shledá, že 'zápolí' na více než jednom poli, když se tam rovněž ukáže jeden z Joeyiných (Katie Holmes) bývalých. Mezitím Chris (Jason Behr) obdrží šokující zprávy od rodičů. Dále hrají Joshua Jackson, Meredith Monroe a Busy Phillips.

Epizoda 713 - Adaptace
DVA SVÉHO DRUHU - Joey (Katie Holmes) napíše pro přednášky z angličtiny krátkou povídku, která se ukáže být víc, než za co ji měla. Brzy je šokována, když vyjde najevo, že Dawson (James Van Der Beek) chce z její práce udělat film. Mezitím se Paceyho (Joshua Jackson) bývalý šéf Rich poohlíží po pořádné odvetě. Dále hrají Meredith Monroe, Busy Phillips a Jason Behr.

Epizoda 714 - Další valentýnský masakr
ROMANCE NA VÁŽKÁCH - Kluci sice naplánují dokonalé Valentýny, ale plány se jim jeden za druhým hroutí. Dawson (James Van Der Beek) plánuje vzít Joey (Katie Holmes) na luxusní večeři, ale skončí přes noc uvízlí ve výtahu. Chris (Jason Behr) a Audrey (Busy Phillps) si naplánují romantický výlet pro dva, ale shodou okolností narazí na Chrisovu bývalou přítelkyni (hostuje Shiri Appleby). Mezitím, když se zdá, že Paceymu (Joshua Jackson) vše vychází, jeho bývalý šéf má v úmyslu ho o vše připravit.

Epizoda 715 - Sedm statečných
ODPLATA - Když po Paceym (Joshua Jackson) jde jeho bývalý šéf, je Pacey nucen obrátit se pro pomoc na Chrise (Jason Behr). Ale musejí najít způsob, jak se ho zbavit, rychle, jinak by to mohlo stát Andie (Meredith Monroe) život. Dále hrají James Van Der Beek, Katie Holmes a Busy Phillips.

Epizoda 716 - Narozeninové překvapení
NAROZENINOVÁ OSLAVA - Andie (Meredith Monroe) je překvapena, když její bratr (hostuje Kerr Smith) přijede kvůli jejím narozeninám do města. Naneštěstí má Jack Paceymu (Joshua Jackson) za zlé, že dostal Andie do nebezpečí, a to je dovede ke konfliktu. Mezitím se Joey (Katie Holmes) pokusí udat svůj román v místním nakladatelství. Dále hrají James Van Der Beek, Jason Behr a Busy Phillips.

Epizoda 717 - Vydařené prázdniny
JARNÍ PRÁZDNINY - Audrey (Busy Phillips) pozve partu do plážového domu svých rodičů. Dawson (James Van Der Beek) si s sebou přiveze hororový film, kterým se pokusí vystrašit Joey. Mezitím se Pacey (Joshua Jackson) a Jack (hostuje Kerr Smith) pokusí vyřešit své spory plaveckým závodem. Hostuje Michelle Williams. Dále hrají Meredith Monroe a Jason Behr.

Epizoda 718 - Dokonalá bouře
STARÉ PŘÍBĚHY - Když bouře uvězní partu uvnitř, Dawsonovi (James Van Der Beek) se připomene podobná událost, která se odehrála ke konci druhého ročníku střední školy. Hostují Michelle Williams, Kerr Smith a John Wesley Shipp.

Epizoda 719 - Ta druhá
NOVÉ ZAČÁTKY - Joey (Katie Holmes) se vrácí do Capeside s odhodláním dopřát sestře ideální svatbu... což není tak lehké, jak si myslí. Mezitím začne Dawson (James Van Der Beek) zvažovat, co pro ně má budoucnost uchystané. Jako by to nestačilo, Pacey (Joshua Jackson) se potýká hned s dvěma problémy naráz: se svým bratrem a zodpovědností zabránit opakování neslavně známého 'dortového incidentu'. Hostují Michelle Williams a Kerr Smith. Dále hrají Meredith Monroe, Busy Phillips a Jason Behr.

Epizoda 720 - Matiné
PREMIÉRA - Dawson (James Van Der Beek) se střetne se svou minulostí, když se na premiéře jeho filmu objeví filmová kritička Amy. A ještě se to zhorší, když Joey (Katie Holmes) odhalí povahu jejich bývalého vztahu. Mezitím se Pacey (Joshua Jackson) musí poprat s návštěvou své rodiny v Bostonu. Dále hrají Meredith Monroe, Busy Phillips a Jason Behr.

Epizoda 721 - Celebrity
ODHALENÍ - Dawson (James Van Der Beek) nemá na růžích ustláno, když zároveň s jeho nově nabitou filmovou slávou vyjde prvotina Joey, čehož výsledkem je, že se na jejich vztah zaměří média. Když si Pacey (Joshua Jackson) zajede do New Yorku, aby něco ujasnil, je šokován, když zjistí, že člen jeho rodiny se dal dohromady s jednou z jeho bývalých. Dále hrají Michelle Williams, Meredith Monroe, Busy Phillips a Jason Behr.

Epizoda 722 - Nekonečný příběh

Epizoda 723 - Poslední zvonění

Epizoda 724 - Když spadne opona